DigimonTR RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DigimonTR RPG

Digimon RPG Güncel Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karakter:Sasaki Kojiro

2 posters
YazarMesaj
Kojiro
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
Kojiro

Karakter:Sasaki Kojiro Empty
MesajKonu: Karakter:Sasaki Kojiro   Karakter:Sasaki Kojiro Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2012 1:52 am

Ad: Sasaki Kojiro
Tamer: Tamer Kojiro

Karakter:Sasaki Kojiro 26-15

Digimon:Flamon
Karakter:Sasaki Kojiro Images?q=tbn:ANd9GcQ629wg7LQczYZ2mDZEf77cX3Y5TqmFhSKy2n-Cpm8BzBBZV6SO
Osmen
RPG Modu
RPG Modu
Osmen

MesajKonu: Geri: Karakter:Sasaki Kojiro   Karakter:Sasaki Kojiro Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2012 8:29 am

Digimon:Flamon Lwl:10
Karakter:Sasaki Kojiro Images?q=tbn:ANd9GcQ629wg7LQczYZ2mDZEf77cX3Y5TqmFhSKy2n-Cpm8BzBBZV6SO
Hp:500 Exp:0/1000

Saldırıları:

Baby Salamander-120
Flame Tail-80
Flame Toss-100[Burned]]
http://www.animefrm.com
Kojiro
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
Kojiro

MesajKonu: Geri: Karakter:Sasaki Kojiro   Karakter:Sasaki Kojiro Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2012 3:55 pm

Öz Geçmiş:
her hafta sonu her zaman yaptığım gibi parktaki bir ağacın altın kitap okuyordum. Birden ağaçtan birşey kafama düştü çok sıcak birşeydi. Şaşkınlığımı üzerinden atınca kafama düşen şeyin bir digimon olduğunu anladım. Bu bir flamondu ve yere düşen meyveleri hızlıca topluyordu. Meyveleri toplaması bittikten sonra bana dik dik baktı bende ona şaşkın bir ifadeyle bakıyordum. Ve konuşmaya başladı "Bana öyle bakma!" Bir anda şaşkınlığımı üzerimden atmıştım ve benimle konuşan digimona sert bir ses tonuyla yanıt verdim "Hem takama düşüyorsun hemde bana emir veriyorsun." Flamon sinirlenmişti "İstediğimi yaparım. Seni yakıyımda gör gününü." dedi. Tam saldıraya hazırlanıyorduki bir ses duyuldu "Yakalayın o hırsızı". Flamon bir anda beni bırakıp kaçmaya başlamıştı. Belliki o meyveleri parkın yanındaki manavdan çalmıştı yanımdan öylece çekip gitmesine izin veremezdim. Hemen kolundan tuttum bu arada manav elinde sopayla çıkagelmişti bile. Manav öfkeden deliye dönmüş birşekilde sopayı havaya kaldırdı tam indirecekken Flamonun üzerine "ben parasını veririm" dedim. Cebimdeki para Flamon'un çaldıklarının parasına zorzar yetti ama Flamonu dayak yemekten kurtarmıştım. Flamaon "Teşekkür etmemi bekleme sen beni oyalamasaydın bunlar olmuycaktı." dedi. Bende "Çalmak çok kötü birşeydir. Benimle birlikte olursan yiyecek çalmak zorunda kalmassın" dedim. Flamon'u çok uzun süren tartışmalardan sonra nihayetinde buna ikna edebildim. Artık Flamon'la ortak olmuştuk.
Osmen
RPG Modu
RPG Modu
Osmen

MesajKonu: Geri: Karakter:Sasaki Kojiro   Karakter:Sasaki Kojiro Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2012 9:11 am

Özgeçmiş
ONaylandı
http://www.animefrm.com

Karakter:Sasaki Kojiro
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karakter: Mototuku
» Karakter:firatkervan
» Karakter:Hasan
» karakter omegamon_tamer
» Karakter:Okumura Rin