DigimonTR RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DigimonTR RPG

Digimon RPG Güncel Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kara Gün Dostum!!!

3 posters
YazarMesaj
Osmen
RPG Modu
RPG Modu
Osmen

Kara Gün Dostum!!! Empty
MesajKonu: Kara Gün Dostum!!!   Kara Gün Dostum!!! Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 9:31 pm

Karanlık fırtınalı bir geceydi.Daha küçüktüm.Çakan şimşeklerden korkup yatağımın altına saklandım.Ama korkum azalmamış o durumda dahada artmıştı.Birden yıldırım benim odamın tam ortasını çarptı.Gözlerimi yumdum.Hala hayattaydım.Yavaş yavaş çarptığı yere yaklaştım.Yıldırımın çarptığı yerde bir cihaz vardı.Korkuyordum.Ama buna rağmen elime aldım.Elime alır almaz parlamaya başladı.Birden parçalandığımı hissettim.Yine korkudan gözümü kapadım.Açtığımda ise bir ormandaydım.Her yer karanlıktı.Daha çok korkmuştum.Birden yukardan vücudu kayadan yapılma 2 canavar geldı.Çok kızgın görünüyorlardı.Gözleri kırmızıydı.Birden şimşek gibi bir hızla kaya canavarları yere yığıldı.Ama bu sefer karşımda 2 tane kuş vardı.Biri elini uzattı ve beni yerden kaldırdı.Bana adının HawkMon olduğunu söyledi.Diğer arkadaşının adınında piyomon olduğunu söyledi.Ama piyomon birden telaşlandı.Bize doğru geldiklerini söyledi.Hawkmon ve piyomon beni ilerdeki ormana doğru götürdü.Karşımıza Gazimon denilen yaratıklardan çıktı.HawkMon arkasına geçmemi söyledi ve birden piyomonla beraber saldırıya geçtiler.Gazimonlar sürüyle geliyordu.Ama birden bir şey oldu piyomon bayıldı ve gazimonlar onu götürdü.Ben bağırdım durun diye ama hawkmon beni kaçırdıktan sonra sakin bir köşede "merak etme piyomonu kurtarıcaz dedi"Bende ona güvendim o günden beri görevimiz piyomonu kurtarıp takımımıza almak!
http://www.animefrm.com
War-Grey-Tamer
RPG Modu
RPG Modu
War-Grey-Tamer

Nerden : Human Spirit Of Light: Wolfmon--------Licht Sieger: 100--Licht Kugel: 90--Zwei Sieger: 120--Strahl: 80

Kara Gün Dostum!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kara Gün Dostum!!!   Kara Gün Dostum!!! Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 9:32 pm

Özgeçmiş onaylandı.
Osmen
RPG Modu
RPG Modu
Osmen

Kara Gün Dostum!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kara Gün Dostum!!!   Kara Gün Dostum!!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 12:08 am

Hayatım artık eskisinden daha renkli.Ama arayışlarımız halen sürüyor.Hayır bana ve dostlarıma kızmayın.Ne düşündüğünüzü biliyorum hepiniz içinden ee işte piyomonuda buldu daha ne istiyor diyorsunuzdur.Ama bu osmen ve dostlarının maceralarının sadece başlangıcıdır.

Piyomonla buluştuğumuz için çok sevinçliydik.Hawkmon ve ben ona başımızdan geçenleri anlattığımızda kimi zaman güldü.Kimi zamansa şaşırdı.Igamonun kaybolurken söylediği sözler dobermonun giderkenki o son soğuk bakışı gözlerinin önüne geldiğinde sarsıldılar.Piyomon artık anlatma sırasının kendisinde olduğunu anladı.Merakli gözler onu ne sıkıştırmak istiyordu nede bu olayı geçiştirmek.
Piyomon:Evet başlıyorum ben kaçırıldığım zaman o digimonlar beni bir yeraltı evine götürdüler.Orda digimonlara zincir vurup kara kuleler inşa ediyorlardı.Bu kulelerdende kötü digimonlar oluşuyorlardı.Dobermon gibi karanlığın koruyucuları yani.Yaklaşık 3 ay orda gece gündüz demeden çalıştım.Ardından bizi başka bir yere götürdüler burası imparatorun kalesiydi.Bu seferki görevimiz hizmetcilik ve karanlık koruyucularına hizmetti.Gel zaman git zaman benim canıma tak etti ve tüm gücümü toplayıp zincirlerimden kurtuldum.Digimon imparatoruna saldırmak için kapısına dayandım.Birden karşıma 5 karanlık koruyucu çıktı.Aralarından birine saldırdım.Bayağı hırpalandı.Onlarda bana saldırdılar.Ama ben gitmeden önce son kez hırpalanana saldırınca verilerine ayrıldı.Gözlerimi tekrar açtığımda bir zindandaydım.Elim kolum boyynum bacağım her yerimi zincire vurmuşlardı.Burada sıkıntı içinde öleceğimi düşünüyordum.Aradan yine zaman geçince anladım ki ben zaten hücreye atılalı en az 1 hafta olmuştu.Beni atmadan önce günlerce hırpalamışlardı.Sonrada hücreye kapatmışlardı.Aradan 4 gün daha geçmişti.Ümidim ve umudum azalmıştı.Bu sırada birden patlama seslerini duydum
Ardından kapım kırıldı ve içeriye betamon-impmon ve bir adam daldı.Adının drabble olduğunu söyledi.İmpmon ve betamon zincirlerimi çözüp bana kuvvet kazandıracak iksirden verdiler.Drabble ve digimonları beni aşağıya doğru götürürken karanlığın koruyucuları gelmişti.Ama drabble ve digimonları bir çırpıda onları yoketti ve bende yardım ettim.Dışarı çıktığımızda dev bir skull greymon vardı.Demekki az önceki patlamaları yapan buydu.Skull greymon bir çırpıda bütün karanlık askerleri ve koruyucuları verilerine ayırdı.Tabi aralarında kaçanlarda olmadı değil örnek dobermon.Bide alev pelerinli bir büyücünün kaçtığını gördüm.Neyse skull greymon drabble ve digimonlarını sırtına almak istedi.Bu sırada kalenin tavanı yıkıldı ve içinde chimeramon çıktı.
Kara Gün Dostum!!! 175px-ZT19_Chimeramon(2)
Bu bir mutandı ve tekdi aylardır bizden sakladığı sır buydu.Ardından chimeramon yıkıcı gücüyle saldırdı.Drabble digimonları ve ben köşeye çekildik.Chimeramon ve Skull greymon arasındaki mücadele çok sıkıydı.Ama en son chimeramonun alevi skull greymonu yerde bırakmıştı.Drabble bağırdı:Kaç tamerini ve arkadaşını bul onlara Karanlık Ekipten bahset.Dedi ardından ben giderken skull greymon ayağıya kalktı ve füzesini fırlattı chimeramon patladı.Ardından verilerine ayrıştı.
Kara Gün Dostum!!! 180px-ZT09_Skullgreymon2
İmparator ise soğuk kanlı davranarak elini şıklattı.MetalGreymon Virüs mod geldi ve sonrada uçarak hızla imparatorla beraber kaçtı!
Kara Gün Dostum!!! Mtlgrymon
işte böyle artık görevim drabbleyi ve imparatoru bulmak.
Osmen:Senin mi hayır piyomon bu bizim görevimiz.
Hawkmon:Evettt!
http://www.animefrm.com
BlackWargreymon
RPG Modu
RPG Modu
BlackWargreymon

Kara Gün Dostum!!! Empty
MesajKonu: Geri: Kara Gün Dostum!!!   Kara Gün Dostum!!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:47 pm

Onaylandı.

Kara Gün Dostum!!!
1 sayfadaki 1 sayfası